Informator branżowy
2020-05-01

Dziś pragniemy zaprezentować Państwu skuteczne narzędzie jakim jest Powiatowy Informator Branżowy, oraz skuteczny sposób dotarcia z ofertą do szerokiej rzeszy klientów poprzez kolportaż z systemem GPS. Ten właśnie cel pragniemy osiągnąć poprzez nakład 100 000szt Informatora. 

Rozdawanie ulotek reklamowych i balonów z nadrukiem
2017-06-28

Każdej firmie, z pewnością, zależy na tym, aby była ona jak najbardziej widoczna dla swoich klientów.  Dziś wykorzystujemy nowe rozwiązanie marketingowe - kolportaż ulotek wraz z balonami z nadrukiem. Balony Reklamowe mogą być tym czego szukasz. 

Nowe tereny kolportażu
2017-06-26

Nasza firma rozwija się o nowe tereny kolportażu. Wychodzimy poza województwo świętokrzyskie aby docelowo objąć zasięgiem cały kraj. Trwają rozmowy z firmami z woj. małopolskiego, łódzkiego i śląskiego.

Kolportaż z GPS - jedyny spersonalizowany system kontroli
2017-02-02

Jako jedyni w regionie wykorzystujemy  do monitoringu kolportażu SYSTEM GPS-ów, który wspiera proces roznoszenia ulotek, zarówno na terenach miejskich jak i wiejskich. Osoby kontrolujące kolportaż jak i nasi klienci mają pewność, że ulotka dociera do każdego wcześniej ustalonego miejsca.