Pomagamy w Twoich potrzebach biznesowych

-

Dominator to grupa osób kreująca nowe, nietuzinkowe rozwiązania na rynku. Zdobyliśmy doświadczenie pracując na świętokrzyskim rynku od kilku lat. Mamy do zaoferowania połączenie umiejętności wyniesionych z dużych organizacji oraz elastyczność, empatię i kreatywność.

Pomimo, że jesteśmy idealistami, nasza wizja biznesu jest pragmatyczna - nie popełniać błędów. Pracujemy razem, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem, co dodaje wartości naszym klientom i naszej marce. Tworzymy grafikę oraz zarządzamy powierzchniami reklamowymi na terenie Galerii Korona. Współpracujemy z MPK Kielce Sp. z o. o., MKS Starachowice sp. z o.o. i MKS Skarżysko-Kamienna gdzie na naszych nośnikach klienci prezentują swoją ofertę. Jako jedyni wprowadziliśmy dla naszych klientów możliwość kontroli kolportażu poprzez system GPS. A to nie wszystkie nasze możliwości....

Współpraca

-

Wchodzimy w kooperację z firmami które mają sprawdzone produkty dlatego jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie.Wchodzimy w kooperację z firmami które mają sprawdzone produkty dlatego jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie.